Jeden z przebojów lata – ePrzedsQola


Mamy przyjemność odnotować fakt, że w ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie aplikacją ePrzedsQola. Jest to zatem dobra okazja, aby wszystkim Państwu przypomnieć o możliwościach, które otwiera wybór tego nowoczesnego rozwiązania wspierającego pracę nie tylko przedszkoli, ale i innych placówek oświatowych.

Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać aplikacji ePrzedsQola, przypominamy, że jest to rozwiązanie stworzone, aby wspomagać pracowników placówek oświatowych w obsłudze wszelkiego rodzaju opłat za usługi świadczone przez szkołę czy przedszkole (jak godziny dodatkowe czy opłaty za wyżywienie). Poza wsparciem dotyczącym rozliczeń ułatwia ona także proces ewidencji obecności dzieci. Aplikacja ePrzedsQola to niezastąpiona pomoc w obszarach, takich jak:

  • ewidencja umów, na podstawie których rodzice lub opiekunowie zobowiązani są do wnoszenia opłat za usługi;
  • ewidencja danych w zakresie stawek za usługi, pochodzących z dokumentacji źródłowej (np. uchwał, zarządzeń);
  • ewidencja obecności dzieci;
  • import danych dotyczących czasu pobytu dzieci w przedszkolu z systemów rejestracji czasu (wykorzystujących czytniki kart i inne rozwiązania identyfikacyjne);
  • automatyczne rozliczenia – tworzenie przypisów i odpisów kwot (należności lub zwrotów) na podstawie umów z rodzicami lub opiekunami, a także danych dotyczących stawek za usługi oraz obecności dzieci;
  • ewidencja wpłat, import wyciągów bankowych z informacjami o wpłatach na rachunki wirtualne rodziców lub opiekunów;
  • tworzenie poleceń księgowania;
  • tworzenie zestawień pozwalających na kontrolę regulowania należności.

Korzystanie z aplikacji ePrzedsQola ułatwia przejrzysty, nowoczesny interfejs oraz fakt, że aplikacja jest dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jeżeli są Państwo zaineresowani dodatkowymi informacjami na temat aplikacji ePrzedsQola (w tym także prezentacją jej możliwości) lub chcieliby Państwo poznać warunki handlowe, zachęcamy do kontaktu.