Jesienna nowelizacja systemu Qbit


Informujemy, że dostępna jest już jesienna nowelizacja systemu Qbit – edycja 2017 wydanie 1. Użytkownicy tego rozwiązania w indywidualnych wiadomościach zostaną poinformowani o szczegółach dotyczących wprowadzonych zmian oraz warunków złożenia zamówienia i zapewnienia sobie pracy przy wsparciu zaktualizowanego systemu.

Zmiany wprowadzone w edycji 2017 wydaniu 1, na które chcemy zwrócić Państwa uwagę to:

  • dostosowanie modułów do Systemu Informacji Oświatowej w wersji 3.23 (Qadr, Qwark);
  • aktualizacja danych z Krajowego Rejestru Urzędowego Podziału Terytorialnego Kraju TERYT oraz Oficjalnego Spisu Pocztowych Numerów Adresowych (Qadr, Qwark);
  • aktualizacja rejestru działających w Polsce banków i ich oddziałów (Qwark).

Przypominamy, że posiadacze systemu Qbit za pośrednictwem poczty e-mail otrzymają szczegółowe informacje na temat wydania oraz formularz zamówienia, który pozwoli na jego zakup. Jeśli w przeciągu kilku dni roboczych na Państwa skrzynkę przeznaczoną do wymiany korespondencji z QNT nie trafi taka wiadomość, prosimy o sprawdzenie skrzynek oznaczonych jako „Spam” lub „Wiadomości – śmieci” (informacje o nowelizacji mogą zostać błędnie zakwalifikowane jako spam przez Państwa klienta poczty elektronicznej, ponieważ zawierają załączniki w formacie .pdf) lub o kontakt z naszym Działem Handlowym.