Lato szkoleń z QNT


Cieszy nas, że przekonali się Państwo do wykorzystywania okresu wakacyjnego do podnoszenia swoich kwalifikacji i poszerzania wiedzy z zakresu obsługi systemów QNT. W ostatnich tygodniach szkolenia i konsultacje cieszyły się dużą popularnością – jesteśmy przekonani, że do końca letnich dni grono Użytkowników wyposażonych w nowe umiejętności i wiedzę jeszcze się poszerzy.

Idea szkoleń w okresie wakacyjnym spotyka się z coraz cieplejszym przyjęciem. W związku z tym faktem czas ten jest w podwójnym znaczeniu gorący dla szkoleniowców QNT. W letnich miesiącach, podczas częstych spotkań z Użytkownikami (czy to w formie tradycyjnej, czy online), nasi eksperci koncentrują się na Państwa potrzebach pozyskiwania wiedzy i podnoszenia poziomu umiejętności – wszystko dla jeszcze efektywniejszej i łatwiejszej pracy przy wsparciu rozwiązań informatycznych QNT. Wakacyjne szkolenia budzą zainteresowanie zarówno nowych Użytkowników, jak i tych, którzy chcą swoje kompetencje ugruntować lub poszerzyć.

Zrealizowane w ostatnim czasie szkolenia dotyczyły niemal wszystkich systemów (na czele z systemami Quorum, sQola i sQola Integra) oraz najważniejszych obszarów wspieranych przez rozwiązania QNT (od księgowości, finansów, płac, kadr po gospodarkę magazynową).

Po raz kolejny chcielibyśmy szczególnie wyróżnić przedstawicieli kilku jednostek. Z całą pewnością zasłużyli na to reprezentanci następujących instytucji: Rządowego Centrum Legislacji, Rejonowego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Centrum Usług Wspólnych w Rudzińcu, Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Urzędu Miasta w Legionowie, Zespołu Szkół Specjalnych i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwionce-Leszczynach, LO w Międzyrzeczu, Zespołu Szkół nr 4 z Siemianowic Śląskich oraz ZOEASiPOW z Zawiercia.

Przypominamy, że nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Więcej informacji o szkoleniach i konsultacjach (oraz formularz kontaktowy) znajdą Państwo na poświęconych im podstronach: www.qnt.pl/szkolenia.