Nowe wydanie systemów QNT – edycja 2017 wydanie 1 – już w eSerwis!


Pragniemy poinformować, że posiadacze aktualnych umów na korzystanie z systemów Quorum, sQola, sQola Integra, Qrezus oraz QNTemida już teraz mogą pobrać pliki aktualizujące system do edycji 2017 wydania 1. Najnowsze wydanie to rezultat wielotygodniowej pracy zespołów specjalistów dbających o rozwój systemów QNT, przynoszący szereg dalszych usprawnień i nowości.

Nowe wydanie to rozbłysk nowych idei. Nieustanna dbałość o to, aby wykorzystywany przez Państwa system był zgodny z dynamicznie zmieniającymi się przepisami prawa to ważny, ale nie jedyny element pracy zespołów, które odpowiadają za rozwój posiadanych przez Państwa systemów. Nowe idee, nowe rozwiązania, dalsze usprawnienia – to wszystko powoduje, że każde kolejne wydanie systemów QNT jeszcze skuteczniej wspiera pracę korzystających z niego Użytkowników.

Nie inaczej jest w przypadku edycji 2017 wydania 1. Nowości zostały wprowadzone w modułach wspierających pracę w takich obszarach, jak kadry, płace, finanse, księgowość czy środki trwałe. Przypominamy, że pełną listę oraz szczegółowy opis zmian wprowadzonych w edycji 2017 wydaniu 1 znajdą Państwo w dokumentacji dołączonej do wydania.

Jednocześnie informujemy, że w eSerwis jest już dostępna najnowsza wersja wydania, oznaczona jako edycja 2017 wydanie 1 / PS1 – zapraszamy do pobierania i aktualizowania!