Nasze serwisy


Serwisy produktowe:

 

www.qdeklaracje.pl

Serwis poświęcony aplikacji QDeklaracje, służącej do przygotowywania i przesyłania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje. Znajdą tam Państwo dokładny opis możliwości oferowanych przez aplikację, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aktualny cennik, a także formularz umożliwiający złożenie zamówienia.

 

www.eik.qnt.pl

Serwis produktowy poświęcony modułowi eIK (elektroniczna Informacja Kadrowa), czyli rozwiązaniu przeznaczonemu dla działów kadrowych instytucji i firm, które ułatwia dostęp pracowników do ich danych kadrowych, płacowych oraz związanych z wyposażeniem.

 

www.sio.edu.pl

Serwis poświęcony w całości problematyce przekazywania danych do Systemu Informacji Oświatowej. Prezentuje on informacje i porady związane z ustawowym obowiązkiem przekazywania danych do SIO.

 

www.dodatek-uzupelniajacy.pl

Witryna prezentująca produkt przeznaczony dla jednostek samorządowych prowadzących oświatę. Oprócz szczegółowych informacji o module Dodatek Uzupełniający (system sQola Integra) w serwisie znajduje się także formularz umożliwiający jego zamówienie.

 

www.dosprn.pl

Strona prezentująca rozwiązanie umożliwiające tworzenie wydruków na drukarkach atramentowych i laserowych z programów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego MS DOS.

 

 

Portal wiedzy:

www.budzet-zadaniowy.info

Portal wiedzy o budżetowaniu zadaniowym. Znajdą w nim Państwo artykuły specjalistów z zakresu finansów publicznych, a także poznają pakiet rozwiązań informatycznych wspierających obsługę budżetu zadaniowego.