Przedłużenie promocji na nowelizację Systemu Qbit


Z myślą o użytkownikach Systemu Qbit postanowiliśmy przedłużyć okres obowiązywania promocji nowelizacyjnej. Jeszcze do 15 lutego 2017 roku będzie można kupić System Qbit Edycja 2016 Wydanie 2 w atrakcyjnej, obniżonej cenie. Nowelizacja systemu jest szczególnie istotna dla jego prawidłowej współpracy z aplikacją QDeklaracje.

Miło nam poinformować, że w reakcji na prośby Klientów promocja na zakup Systemu Qbit Edycja 2016 Wydanie 2 zostaje przedłużona do 15 lutego 2017 roku!

Przypominamy, że korzystanie ze znowelizowanego Systemu Qbit umożliwia jego poprawną współpracę z najnowszym wydaniem aplikacji QDeklaracje. Dzięki temu zaimportowanie z systemu, podpisanie oraz przesłanie deklaracji podatkowych staje się znacznie łatwiejsze.

Jednocześnie przypominamy, że możliwość wywiązania się z obowiązków związanych z elektroniczną wysyłką deklaracji podatkowych przy wsparciu aplikacji QDeklaracje nie jest jedyną korzyścią wynikającą ze stosowania z Systemu Qbit Edycji 2016 Wydania 2. Modyfikacje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu stanowią odpowiedź na nowe regulacje prawne (w tym Ustawę z 29 listopada 2016 roku o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zmianie ustawy – Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw – Dz.U. 2016 poz. 1926).

Przypominamy, że do najistotniejszych nowości należą:

  • obsługa nowej skali podatkowej na rok 2017 (z nowym sposobem wyliczania kwoty zmniejszającej podatek);
  • możliwość zaewidencjonowania oświadczenia pracownika o nieodliczaniu ulgi podatkowej;
    automatyczne zaprzestanie odliczania ulgi podatkowej po osiągnięciu przez pracownika określonego limitu wynagrodzeń;
  • możliwość wykonania rocznego rozliczenia podatku za rok 2017 według nowego systemu odliczania ulgi;
  • możliwość rejestracji faktur sprzedaży i zakupów, dla których podatek VAT płatny jest przez nabywcę;
  • uwzględnienie danych dotyczących faktur sprzedaży i zakupów, dla których podatek VAT płatny jest przez nabywcę w odpowiednich Jednolitych Plikach Kontrolnych (JPK).

Jeszcze do 15 lutego 2017 roku mogą Państwo skorzystać z naszej propozycji i zaoszczędzić 10 procent kosztów w stosunku do regularnej ceny! Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym i znowelizowania Systemu.