QNT solidną firmą już po raz jedenasty!


24 lutego w Warszawie odbyła się coroczna uroczysta gala programu Solidna Firma, podczas której – jako jedno z kilkudziesięciu przedsiębiorstw z całej Polski – odebraliśmy certyfikat przyznawany najsolidniejszym firmom w kraju.

To już jedenasty raz, kiedy tytuł Solidnej Firmy został przyznany QNT Systemy Informatyczne. Jesteśmy dumni, że wieloetapowa, trwająca kilka miesięcy weryfikacja dokonywana przez ekspertów, konsumentów oraz partnerów gospodarczych wypadła tak korzystnie dla QNT.

Za co nagradzane są firmy w tym najbardziej rozpoznawalnym programie mającym na celu wskazanie pereł polskiego biznesu? Ważne są takie cechy, jak: uczciwość, rzetelność, wiarygodność, profesjonalne i przyjazne podejście do Klientów oraz kontrahentów, a także świetne relacje pracodawcy z pracownikami. Od lat stawiamy na rozwój naszych usług, kontaktów z podmiotami zewnętrznymi i relacji wewnętrznych, a nagrody, takie jak przyznany nam właśnie certyfikat, jeszcze bardziej dopingują nas do działania. Dziękujemy jurorom za docenienie naszych starań i sami sobie życzymy – oby tak dalej!