QNT Cup, czyli kolejne spotkanie firmowej rodziny


W ostatnią sobotę – 4 lipca, nad jeziorem Dzierżno Małe koło Pyskowic po raz kolejny odbyło się spotkanie pracowników naszej firmy.

Tradycyjnie już głównym jego przesłaniem była integracja zespołu i zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami zawodowymi. Najważniejszą informacją tej relacji, z uwagi na ostatnie zjawiska atmosferyczne, musi stać się fakt, że pogoda była znakomita. Lipcowe słońce sprawiło, że uczestnikom zabawy od początku dopisywały dobre humory.

Tym razem impreza ta miała wyjątkowo rodzinny charakter, jej program przewidywał bowiem wiele atrakcji dla dzieci. W trakcie trwającego od godzin porannych do późnego wieczora pikniku najmłodsi mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanego na tę okazję placu zabaw, a nad ich bezpieczeństwem czuwały wykwalifikowane opiekunki. Również starsi uczestnicy imprezy nie mogli narzekać na nudę – każdy mógł skorzystać z rekreacyjnego rejsu jachtem, klimat do dobrej zabawy zapewnił znany zespół szantowy „Prawdziwe Perły”, a po zmroku niecodziennych wrażeń dostarczył pokaz sztucznych ogni. Uczestnicy pikniku mogli również zakosztować tradycyjnych specjałów kuchni polskiej – smacznego żurku, pikantnego bigosu i rewelacyjnie przyrządzonej kiełbaski.

Warto jeszcze wspomnieć o rozegranych niemal w samo południe regatach. Do rywalizacji stanęło tym razem siedem załóg, złożonych z pracowników wszystkich działów firmy. Dla wielu z nich udział w zawodach oznaczał konieczność konkurowania z najbliższymi współpracownikami. Wszystko odbyło się jednak zgodnie z zasadami „fair play” i… dobrej zabawy. Najlepsza ekipa odebrała oryginalną statuetkę.

Impreza „QNT Cup” weszła już na stałe do kalendarza firmowych wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że tego typu inicjatywy wpływają korzystnie na jakość pracy i zgranie naszego zespołu. A zatem: do zobaczenia wkrótce na kolejnym spotkaniu rodziny QNT.