Sezon szkoleniowy w pełni


Aktualnie mamy początek nowego roku, środek zimy, a w QNT – szczyt sezonu szkoleniowego. Obowiązek centralizacji VAT to jeden z bardziej popularnych tematów poruszanych w jednostkach samorządowych i to właśnie z nim związana jest większość szkoleń organizowanych w ostatnim czasie przez QNT.

Początek nowego roku to zawsze intensywny okres. Zwykle właśnie wtedy wchodzą w życie nowe przepisy, które wymuszają zmiany w organizacji pracy jednostek, a co za tym idzie – zmiany i nowości w systemach informatycznych wspierających zarządzanie. Efektem tego jest fakt, że jest to też jeden z okresów, gdy najintensywniej pojawia się potrzeba zdobycia nowych umiejętności i wiedzy z zakresu obsługi modułów systemu. W tym roku tematem numer jeden jest oczywiście centralizacja VAT, a szczególnie przygotowanie użytkowników do prawidłowej ewidencji faktur w modułach Zakupy i Sprzedaż.

Użytkownicy systemów QNT, jak zawsze, mają do dyspozycji wiele form szkoleń. Od klasycznych spotkań z wdrożeniowcem, poprzez indywidualne konsultacje on-line, aż po szkolenia grupowe, w tym szkolenia w formie webinariów on-line. W tego typu szkoleniach może jednocześnie brać udział kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu reprezentantów różnych jednostek – co pozwala nam zaproponować je Państwu w atrakcyjnej cenie. Ta nowa forma szkolenia spotkała się z dużym zainteresowaniem, gdyż niemal wszystkie uruchomione dotąd terminy webinarium zgromadziły komplet uczestników. Jest to dla nas cenna informacja i w przyszłości mogą się Państwo spodziewać kolejnych szkoleń tego typu – relatywnie łatwo dostępnych i niedrogich.

Wciąż niemalejącą popularnością cieszą się także grupowe szkolenia, które odbywają się w sali szkoleniowej QNT – w komfortowych warunkach oferowanych przez naszą siedzibę w ostatnich tygodniach mieliśmy okazję gościć kilka większych grup kursantów.

Oczywiście wciąż bardzo popularne są szkolenia, w których zachodzi indywidualna interakcja uczestnika ze szkoleniowcem. Jednakże indywidualne szkolenia (zarówno te w Państwa siedzibie, jak i te w formie on-line) są na tyle pożądane, że najbliższe terminy zostały zajęte.

Miło nam poinformować, że pośród przeszkolonych w ostatnim czasie jednostek znaleźli się reprezentanci różnego typu jednostek, między innymi byli to przedstawiciele: Gminy Radzionków i kilku jednostek organizacyjnych z Radzionkowa, Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych z Tworoga, Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego czy Teatru Rozrywki z Chorzowa. Do tego należy dodać dużą grupę kursantów, która skorzystała z kilku terminów webinariów on-line, wśród której również znaleźli się przedstawiciele jednostek najróżniejszego typu.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani podobnymi szkoleniami zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym QNT.