Szkolenia i konsultacje z QNT


Tuż przed rozpoczęciem się okresu wakacyjnego mieliśmy przyjemność zorganizować dla naszych Klientów liczne szkolenia i konsultacje. Przypominamy jednak, że nasz rok szkolny się nie kończy – wręcz przeciwnie – wakacje to doskonały moment na podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności razem z QNT.

Ostatnie tygodnie wiązały się z intensywną pracą naszych szkoleniowców, którzy przeprowadzili dla Państwa szereg szkoleń i konsultacji. Na uwagę zasługuje fakt, że po raz kolejny odnotowaliśmy duży odsetek spotkań zdalnych, czyli realizowanych za pośrednictwem sieci Internet. Cieszy nas, że ten sposób dotarcia do wiedzy zyskuje u Państwa coraz większe uznanie.

Spotkania z ekspertami QNT dotyczyły niemal wszystkich obszarów wspieranych przez nasze rozwiązania informatyczne. Nie zabrakło spotkań poświęconych księgowości i finansom, zakupom, fakturom, kadrom oraz płacom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a na specjalną prośbę naszych wdrożeniowców chcielibyśmy szczególnie wyróżnić przedstawicieli następujących instytucji: Centrum Pieczy Zastępczej z Gliwic, Centrum Usług Wspólnych z Rudzińca, Gminy Supraśl, Miejskiej Bursy Szkolnej z Zabrza, Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej z Będzina, Zespołu Szkół nr 5 z Garwolina, Zespołu Przedszkolnego nr 1 z Siemianowic Śląskich oraz Zespołu Szkół nr 4 również z Siemianowic Śląskich.

Okres wakacyjny to jeden z najlepszych momentów, aby poszerzyć swoje kompetencje i zdobyć nową wiedzę. Przez cały ten czas nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji. Więcej informacji o szkoleniach i konsultacjach (oraz formularz kontaktowy) znajdą Państwo na poświęconych im podstronach: www.qnt.pl/szkolenia.