Wspierać pasjonatów – oto nasza pasja


Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o pasjach, jakie od lat kultywujemy w firmie, dotrzecie Państwo przede wszystkim do informacji o firmowych wyprawach żeglarskich lub ekspedycjach żeglarskich naszych przyjaciół. Jednak trzeba uczciwie przyznać – jeszcze większą pasją jest dla nas wspieranie ciekawych inicjatyw.

 

W kwestii udzielanego przez QNT wsparcia – szczególnie w wyczynach sportowych – ostatnio dzieje się naprawdę dużo, a na dodatek na trzech frontach – na ziemi, na wodzie a nawet w powietrzu.

O jednym z naszych informatyków – Krzysztofie Schmidcie na pewno nie można powiedzieć, że twardo stąpa po ziemi. Od lat doskonali swe paralotniarskie umiejętności, a w tym roku wystąpił w polskich barwach w reprezentacji kraju i wraz ze swoją drużyną zdobył paralotniarskie złoto w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Wspieramy Krzysztofa i z radością przyglądamy się relacjom z zawodów, tym bardziej, że na jego skrzydle dumnie prezentuje się logo QNT.

Paralotnia

Żeglarstwo to nasze wręcz sztandarowe zamiłowanie. Dlatego grzechem byłoby nie wspierać innych, równie rozmiłowanych w tym pięknym sporcie. W tym roku QNT zostało sponsorem kobiecego zespołu żeglarskiego K4D Śląskiego Yacht Clubu. A co firma z tego ma? – zapytacie Państwo. Nic nie może równać się z poczuciem dumy, gdy wspierani przez nas zawodnicy osiągają sukcesy. Dlatego z poruszeniem śledzimy dokonania dziewczyn i niezmiernie nas cieszy, że w tegorocznej klasyfikacji generalnej Śląskiej Ligi Regatowej zajmują wysokie, szóste miejsce.

Poza ekstremalnymi wyczynami powietrznymi i wodnymi QNT postanowiło ostatnio zejść na ziemię, czy raczej – wyrażając się bardziej precyzyjnie – na koński grzbiet. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć Klub Jeździecki Cieszyn w organizacji XIII Zawodów Jeździeckich Klubu Jeździeckiego Cieszyn. Młodzi adepci jeździectwa mogli pochwalić się przed publicznością zawodów swoimi niesamowitymi umiejętnościami. Dzięki zaangażowaniu w tego typu imprezę, po raz kolejny zapewniliśmy sobie samym poczucie dumy oraz wspólnoty z tak utalentowanymi ludźmi, którzy pokazali, jak wspaniale jest mieć pasję i determinację. Stale uczymy się od nich, czerpiemy z ich siły i nie mamy wątpliwości, że warto pomagać.